Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

12.08.2019 Pirmdienas naktī Liepājā nodeg trīs automašīnas  (11)

Svētdienas naktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēmis izsaukumu uz Celtnieku ielu Liepājā, kur trīsstāvu neapsaimniekotas ēkas pirmā stāva balkonā dega sadzīves mantas.

Savukārt naktī uz pirmdienu ap pulksten 3 ugunsdzēsēji glābēji steigušies uz Kūrmājas prospektu Liepājā, kur bija jāapdzēš vieglā automašīna, bet nepilnas 20 minūtes vēlāk saņemts izsaukums uz Salmu ielu – tur dega vēl divas vieglās automašīnas. Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova laikrakstam atzina, ka pirmajā no minētajām vietām esot degusi automašīna "BMW", kā arī sabojāta blakus esošā automašīna, bet Salmu ielā – transportlīdzekļi "Volvo" un "Mitsubishi". "Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, un ir aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu," teica M.Šeršņova.

Vēl brīvdienās VUGD darbinieki Kārklu ielā, Liepājā apdzēsuši degošu zaru kaudzi, Priekules novada Gramzdas pagastā graudus, Zaļā ielā Ječos sauso zāli. Tāpat palīdzība sniegta arī Grobiņas novada Grobiņas pagastā, kur kādā no māju ventilācijas šahtām bija iesprūdis kaķis. Dzīvnieks atbrīvots un nodots saimniekam, informēja VUGD pārstāve Vendija Pikše.