Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: liepajniekiem.lv

18.01.2019 Traucē apmale un stāvoši auto  (3)

Aizvadītajā diennaktī, 17.janvārī, Kurzemē reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietis 1 satiksmes dalībnieks. Liepājā un apkaimē notikuši 4 negadījumi, kuros cilvēki, par laimi, nav cietuši, vēsta Valsts policijas apkopotā informācija.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova pastāstīja, ka ap diviem dienā Liepājā, K.Ūliha ielā, 1998.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, neizvēlējās pietiekamu intervālu un aizķēra stāvošu automašīnu “VW Touran”.

Ap pulksten 16.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka negadījums noticis Celtnieku ielā Liepājā. 1978.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “KIA” un veicot apgriešanās manevru, bija uzbraucis ielas apmalei, tādējādi bojājot transportlīdzekļa priekšējo atdures stieni un lukturi.

Tās pašas dienas vakarā pēc septiņiem Liepājā, Vānes ielā, pie pagaidām nenoskaidrotiem apstākļiem bojāta stāvēšanai novietota automašīna “Mazda”.

Ceturtais negadījums šajā dienā bija autobusa avārija ap astoņiem no rīta uz slidenā ceļa Priekules novada Bunkas pagastā.  

Portāls jau informēja, ka 1968.gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli “Mercedes Benz Sprinter” virzienā no Priekules uz Krotes pusi, ieslīdēja grāvī. Par laimi, autobusā nebija neviens pasažieris, kā arī šoferis neguva traumas.