Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

16.04.2019 Uguns Virgā noposta dzīvojamo māju

Pirmdien, 15.aprīlī, pulksten 17.32 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Priekules novada Virgas pagastu, kur saskaņā ar sākotnējo saņemto informāciju dega dzīvojamā māja un tās jumts ar atklātu liesmu, informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

“Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka dzīvojamā māja deg pilnā platībā ar atklātu liesmu un pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās divi cilvēki,” stāsta VUGD pārstāve: “Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, ugunsdzēsēji glābēji no degošās ēkas izglāba kaķi. Pulksten 21.16 šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku izdevās likvidēt un tā degšanas platība bija 120 m2.”

Vēl diennakts laikā ugunsdzēsēji glābēji Kurzemes reģionā 11 reizes devās uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu. Rojas ielā Liepājā dega pērnā zāle 100m2 platībā, Jūrmalas parkā Liepājā - 50m2 platībā, Durbes novada Vecpils pagastā - 0,8 hektāru platībā, 14.novembra bulvārī Liepājā - 300m2 platībā.

Tāpat ugunsdzēsēju glābēju palīdzība šajā dienā pulksten 14.40 bija nepieciešama Kalnu ielā Vībiņos, kur trīs stāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji un izolācija 0,3m2 platībā.  

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD Kurzemes reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

Savukārt Latvijā kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 124 izsaukumus – 103 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinoši.