Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

01.10.2019 Atlases komisija izvēlējusies darbus Liepājas vizuālās mākslas izstādei

4.oktobrī pulksten 17 tiks atklāta Liepājas vizuālās mākslas izstāde “Ceļā”. Atlases komisija no visiem iesniegtajiem mākslas darbiem izvēlējusies tos, kuri būs redzami izstādē un tālāk tiks nodoti žūrijas vērtējumam, portālu informē muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Skangale.

Komisijas sastāvā šogad bija Liepājas Universitātes profesors, mākslinieks Aldis Kļaviņš, Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pasniedzējs, grafiķis Juris Pasternaks, māksliniece Dace Lanka un Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla.

Kā jau iepriekš minēts, ne vairāk kā trīs darbus izstādei varēja iesniegt Liepājas un tās apkārtnes profesionālie mākslinieki, turklāt, ņemot vērā, ka šī gada izstādes vienojošā tēma ir “Ceļā”, kas darbos tikusi atspoguļota gan tiešā izpratnē par ceļu, gan piesaistot šī vārda filozofisko aspektu. Izvēloties darbus izstādei, vērā tika ņemts arī mākslas darba tapšanas laiks – tam bija jābūt radītam pēdējo divu gadu laikā.

Kopumā izstādei darbus iesniedza sešdesmit Liepājas un apkārtnes mākslinieki. Atlases komisija lēma, ka no deviņdesmit trīs iesniegtajiem darbiem žūrijas vērtējumam tiks nodoti un izstādē apskatāmi septiņdesmit mākslas darbi.

Liepājas vizuālās mākslas izstāde ir iemīļots pasākums, kas ik gadu kopā saista māksliniekus, lai pilsētas iedzīvotāju un viesu – mākslas mīļotāju un kultūras baudītāju vērtējumam nodotu savus jaunākos mākslas darbus.

Izstāde notiks Liepājas muzeja lielajā izstāžu zālē Kūrmājas pr. 16/18 no 4.oktobra līdz 3.novembrim, bet izstādes atklāšana un balvu pasniegšana paredzēta 4.oktobrī pulksten 17.