Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

03.11.2019 Biedrības namā atklās fotogrāfu grupas “Liepājas pozitīvs” izstādi

5.novembrī pulksten 17.30 Liepājas Latviešu biedrības namā tiks atklāta fotogrāfu grupas “Liepājas pozitīvs” kopīgi veidotā fotoizstāde “Mans”.

Fotogrupā kopā darbojas 53 dalībnieki, taču izstādē varēs apskatīt 32 drosmīgāko un aktīvāko dalībnieku darbus, tai skaitā arī grupas veidotāja Jāņa Vecbrāļa darbus.

““Mans” kā vadmotīvs izvēlēts, jo iekļauj ļoti plašu un tajā pašā laikā ļoti personīgu skatījumu uz apkārt esošo: mans sapnis, mans prieks, mans nams, mans mirklis, mans tēvs, mans kadrs, mans mīļums, mans bērns, mans darbs un vēl, un vēl,” stāsta Jānis Vecbrālis.

Fotoapvienība “Liepājas pozitīvs” pastāv jau ceturto gadu, un šī būs otrā viņu kopīgā izstāde. Pirmā ar nosaukumu “Kaleidoskops” tika atklāta pagājušā gada pavasarī un gada laikā bija apskatāma vēl četrās vietās Latvijā.

Kaut arī fotogrupā darbojas cilvēki ar dažādu pieredzi fotografēšanā, sākot ar pieredzējušiem vairāku izstāžu dalībniekiem un konkursu laureātiem un beidzot ar foto jomas iesācējiem, tomēr visus vieno patiesa interese par fotogrāfiju, vēlme pilnveidoties un attīstīt savas prasmes.

Izstāde Liepājas Latviešu biedrības namā būs apskatāma līdz 5.decembrim bez maksas. Pēc tam tā ceļos tālāk uz Aizputi.