Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

12.03.2019 Dāmas smaida par "grāfiem"  (3)

"Jā, šoreiz mēs – fotogrāfienes ar humoru stājāmies pretī saviem fotogrāfiem," laikrakstam saka Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Liepājas tautas fotostudija "FOTAST" dalībniece Irina Tīre. Izstāde "Viena bezgalīga diena" apskatāma omulīgās kafejnīcas "Darbnīca" telpās.

Bilžu izstāde veidota kā ir humoristisks veltījums sievietēm Starptautiskajā sieviešu dienā. Fotostudijas vadītāja Līga Evaldsone par idejas vadmotīvu saka tā: "Martā ir viena diena, kad puiši un vīri īpaši sarosās, lai iepriecinātu "savas" sievietes - svētki paliek svētki, ar lielāku vai mazāku gatavošanos, puķu gādāšanu... Un dažreiz to apsveicamo ir tik daudz, ka gadās visādi! Tad nu mazliet ar humora pieskaņu Liepājas tautas fotostudijas astoņas dāmas iemūžinājušas "FOTAST" puišus 8. marta gaidās!"

I.Tīre, kas piedalījās kungu fotografēšanā, atzinīgi novērtē tos, kā ļoti pateicīgus modeļus, kuri ļoti centušies un iesaistījušies.

Kolēģus izstādē redzamajās bildēs iemūžinājušas "FOTOAST" biedres – Irina Tīre, Ilga Lasmane, Ilona Gabaliņa Kila, Iveta Herbsta, Laila Dūna, Līga Evaldsone, Ludmila Šmite un Vineta Jaunzeme.

Bildes kafejnīcā "Darbnīca" būs izstādītas līdz marta beigām.