Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ģirts Gertsons

02.12.2019 Klusuma festivāls piedāvās arī vienatni  (11)

Otrais Klusuma festivāls Liepājā notiks nākamā gada 17. un 18.jūlijā, paziņojuši tā rīkotāji. Tāpat kā pirmajā festivālā, arī nākamvasar apmeklētājus aicinās neizmantot viedierīces, ievērot klusinātu savstarpējo komunikāciju un nelietot alkoholu. 

Klusuma festivāla mērķis paliek tāds pats kā iepriekšējā gadā – aicināt cilvēkus uz brīdi apstāties, lai vairāk izprastu sevi, lai rastu atbildes uz jautājumiem, kas es esmu un kurp es eju, stāsta festivāla idejas autors Toms Gineitis.

"Jaunums būs lekcijas, kurās runātāji aicinās domāt par jēgpilnu dzīves laiku un tā uzlabošanas iespējām. Tāpat festivāls izvirzījis īpašu tematiku "Vienatne", lai vairāk iepazītu to cilvēka pusi, kurai laiku pa laikam nepieciešama veselīga, apzināta vienatne miera radīšanai."

2020.gadā Klusuma festivālā uzstāsies mūziķi Ainars Mielavs, Kārlis Kazāks, Igo, Normunds Rutulis, Marts Kristiāns Kalniņš ar "Putnu balles" meitenēm. Klausītājus patīkami pārsteigs Lauris Reiniks klusinātā akustiskā koncertā. Jāņa Lūsēna izpildījumā skanēs "Mūzika vakaram un mieram".

"Pagaidām vēl neatklāsim trīs lieliskus muzikālus uzvedumus, tie lai paliek pārsteigumam. Kopā tiks aizvadīti 10 koncerti," stāsta festivāla producents Edmunds Aizkalns. Būs arī dzejas un instrumentālās mūzikas skatuve un dažādas darbnīcas.