Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

04.01.2019 Kur aiziet: Atskatīsies uz paveikto mākslā

Liepājas Latviešu biedrības namā 4.janvārī pulksten 17 notiks Liepājas mākslinieku biedrības "Mākslas kolēģi" jubilejas izstādes atklāšana.

"Mākslas kolēģi" piedāvās atskatu uz piecos gados paveikto. Biedrību 2014. gadā nodibināja, lai apvienotu savrup radoši strādājošos Liepājas profesionālos māksliniekus, lai plānotu kopējas un individuālas izstādes, bagātinātu kultūras norises ar nopietniem un daudzveidīgiem profesionālās mākslas projektiem. Biedrības paveikto darbu kontā ir ikgadējās vizuālās mākslas izstādes "Pavasara atmoda", plenēri un izstādes Liepājā, novados un arī Lietuvā. Jubilejas izstāde būs apskatāma līdz 31. janvārim. 

Piektdien, 4.janvārī

Mūzikas klubā "Fontaine Palace" pulksten 23 muzicēs apvienība "Foots on Parade".

Sestdien, 5.janvārī

Pulksten 11 Liepājas Olimpiskajā centrā jau septīto gadu pēc kārtas notiks Zvaigžņu dienas basketbola turnīrs.

Liepājas Latviešu biedrības namā rīt pulksten 15 rakstnieka Ērika Kūļa jaunās grāmatas "Ervīna Krīva mīlestības" atvēršanas svētki.

Svētdien, 6.janvārī

Pulksten 17 koncertzālē "Lielais dzintars" iespējams apmeklēt koncertprogrammu "Gregoriskie dziedājumi".

Zvaigznes dienai veltītajā koncertprogrammā skanēs viduslaiku dziedājumi, kurus savulaik klosteros dziedāja mūki, un improvizācijas sitaminstrumentiem, kopā veidojot savdabīgu, mūsdienīgu dialogu starp laikmetiem. Riharda Zaļupes (marimba), Ivara Kalniņa (sitaminstrumenti), Guntara Prāņa (rata lira) un vokālās grupas “Schola Cantorum Riga” izpildījumā savīsies cauri gadsimtiem mantotās mūzikas vērtības ar to interpretācijām mūsdienu cilvēka skatījumā.

Pirmdien, 7.janvārī

Koncertzālē "Lielais dzintars" pulksten 19 Ziemassvētku noskaņas vēl aizvien iespējams tvert baletā "Riekstkodis".

Plašāks pasākumu plāns pieejams afišā.