Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: liepajniekiem.lv

14.05.2019 Noteiks iemīļotāko izrādi

Liepājas teātrī pirmdien sācies un līdz 10. jūnijam norisināsies ikgadējais skatītāju balsojums, lai noskaidrotu teātra 112. sezonas iecienītāko iestudējumu, kā arī aktierus pirmā un otrā plāna lomās.

Rezultātus paziņos 16. jūnijā pēc šosezon pēdējās iestudētās izrādes "Ķiršu dārzs", kurai pašlaik notiek intensīvs mēģinājumu process Ditas Lūriņas vadībā, informē Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga. Pēc tam, kad tiks sagaidīts arī teātra profesionāļu sezonas vērtējums (19. vai 20. jūnijā tiks paziņotas "Spēlmaņu nakts" nominācijas), Liepājas teātra kolektīvs dosies atvaļinājumā.

Šosezon Liepājas teātrī tapuši iestudējumi – "Liepāja – Latvijas galvaspilsēta" (režisors Valters Sīlis), "Kleo-Kleo-Kleo-Patra" un "Polianna" (Dž. Dž. Džilindžers), "Bernardas Albas nams" (Viesturs Meikšāns), "Nākamgad tai pašā laikā" (Sergejs Ščipicins), "Ģērbējs" (Dmitrijs Petrenko) un "Roberto Zuko" (Laura Groza-Ķibere).

Par pagājušās sezonas novērtētāko jauniestudējumu kļuva Viestura Meikšāna iestudējums "Mizantrops". Par labākajiem aktieriem skatītāji atzina Aneti Berķi, Gati Maliku, Andu Albuži un Egonu Dombrovski.

Balsojuma anketas pieejamas Liepājas teātrī un T/C "Ostmala" teātra kasē, nobalsot iespējams arī elektroniski, anketu meklējot Liepājas teātra mājaslapā.