Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

30.01.2019 Pieteikumu rekords kultūras balvai  (1)

Astotajai Liepājas kultūras balvai šogad iesniegts beidzamo gadu rekordskaits – 66 pieteikumi, informē Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns. Vakar visi pieteikumi nodoti žūrijai, kas sanāks un pieņems gala lēmumus 1. februārī. Balvas pasniegšanas ceremonija notiks 14. februārī koncertzālē "Lielais dzintars".

"Mēs vēl apkopojam individuālus projektus, uz kuriem šie pieteikumi attiecas, jo ir situācijas, kad vairāki cilvēki ir pieteikuši vienus un tos pašus. Taču tik daudz pieteikumu pēdējo gadu vēsturē nav bijis," saka N. Lazdāns. Viņš atzīst, ka centieni strādāt tā, lai kultūras balvas aktualitāti un prestižu mēģinātu celt un padarīt populārāku, lēnām vainagojas ar panākumiem. Pagājušajā gadā bija 39 pretendenti uz Liepājas kultūras balvu.

Arī ceremonijas norisē šogad gribējies kaut ko mainīt, lai nebūtu tā, ka mainās tikai apsveicamie, stāsta N. Lazdāns: "Koncepts un režija jau gadu no gada mainās, bet arī no lokācijas viedokļa šoreiz domājām, ka Latviešu biedrības nams jau ir ļoti tradicionāls. "Lielais dzintars" ir pilsētā ļoti aktuāla kultūras iestāde, un nav slikta doma Liepājas galveno kultūras balvu pasniegt šī brīža aktuālākajā kultūras objektā."