Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

05.07.2019 Plenērs "Liepājas marīna" pulcē 28 māksliniekus  (4)

No 8. līdz 13.jūlijam Liepājā noritēs 24. starptautiskais gleznotāju un zīmētāju plenērs „Liepājas marīna ’19 ”. Plenērā piedalīsies 28 mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Ukrainas. Plenēra darbi būs skatāmi noslēguma izstādē sestdien, 13.jūlijā, Jūras svētku laikā.

Tradicionāli viena no ikgadējo Jūras svētku sadaļām ir gleznotāju un zīmētāju radītie un izstādītie mākslas darbi plenēra “Liepājas marīna” ietvaros. Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes komunikācijas speciāliste Jurita Krūma vēsta, ka nedēļas garumā liepājnieki un pilsētas viesi varēs sastapt māksliniekus, gleznojot ostmalā, jūrmalā un vecpilsētā. Centrālā mākslinieku rezidence būs spīķeris Vecajā ostmalā 53.

Ceturtdien, 11.jūlijā, no pulksten 16 līdz 19 Spīķerī darbosies atvērtās mākslinieku darbnīcas, kurās piedalīties aicināti visi interesenti. Darbnīcas apmeklētāji varēs izbaudīt radošu atmosfēru, vērot gleznošanas procesu vai pat pasūtīt savu portretu.

Sestdien, 13.jūlijā, no pulksten 12 līdz 17 Jūras svētku laikā Vecajā ostmalā 53 būs skatāma plenērā tapušo darbu izstāde. Izstādes laikā notiks skatītāju balsošana par tīkamāko mākslinieku, bet Spīķerī no pulksten 13 līdz 15 varēs pakavēt laiku, klausoties muzikālās apvienības „Viršu medus” (Rīga) dažādu tautu mūziku. Izstādes noslēgumā pulksten 16 plānota laureātu apbalvošana.

Izstādes un koncerta apmeklējums ir bezmaksas.