Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Februāra sākumā Liepājas leļļu teātris ciemojās Klaipēdas leļļu teātrī, lai gūtu jaunus iespaidus un iedvesmotos jaunām izrādēm, ar kurām pārsteigt mazos liepājniekus.
Foto: no Liepājas Leļļu teātra arhīva

05.02.2019 Turpmāk jautās bērniem

Leļļu teātra kolektīvs atgriezies no pieredzes apmaiņas brauciena Lietuvā. “Iepazināmies ar Klaipēdas Leļļu teātra direktori Aušru (Aušra Juknevičienė) un projektu menedžeri Daliju (Dalia Matačiūtė), kuras izrādīja teātra telpas, pastāstīja kā strādā viņu teātris un kādos festivālos viņi piedalās,” laikrakstu informē Liepājas Leļļu teātra Reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Gundars Čiževskis.

Klaipēdas Leļļu teātrī liepājnieki noskatījušies jaunāko bērnu izrādi "Kad Tave Žąsis!" un iepazinušies ar Lietuvas kolēģiem. Izrādē rotaļīgā un interesantā veidā tiek stāstīts par Zosi, kura jūtas nomākta un nelaimīga, tāpēc sūdzas par to Lapsēnam, bet Lapsēns atsakās ielaisties garās sarunās un iesaka padomu prasīt Vilkam.

“Ļoti vērtīgi bija tas, ka šajā leļļu teātra uzvedumā tika izmantots dažādu veidu ēnu un objektu teātris, kā arī dažādas spēles ar gaismām. Mūsu kolektīvu tas iedvesmoja uz jauniem darbiem, sapratām, ka līdzīgas tehnikas arī mēs varam izmantot savās izrādēs,” par piedzīvoto stāsta G.Čiževskis.

Liepājas teātra aktieri piebilst, ka vēl viena lieta, ko viņi noteikti grib aizgūt no kaimiņvalsts un izmantot mūsu Leļļu teātrī - pēc izrādes bērniem jautāt, kas viņiem patika konkrētajā izrādē, kas nepatika, tādā veidā saprotot, kas ir labās lietas un pie kā vēl būtu jāpiestrādā.