Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

11.10.2017 Vizuālās mākslas izstādē būs skatāmi 58 mākslinieku darbi

Liepājas vizuālās mākslas izstādē, ko piektdien, 13. oktobrī, pulksten 17 atklās Liepājas muzejā, Kūrmājas prospektā 16/18, būs skatāmi 58 Liepājas un tās apkārtnes profesionālu mākslinieku 70 dažādu žanru, tehniku un izpildījumu mākslas darbi, portālam ziņoja Liepājas muzeja muzejpedagoģe Maruta Eistere.

Mākslinieku darbus izstādei atlasījusi komisija, kuras sastāvā darbojās mākslinieks un pedagogs Aldis Klaviņš, PIKC Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pedagoģe un māksliniece Smaida Rubeze, Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla un grafiķis un pedagogs Juris Pasternaks.

Šogad ir iesniegts apjomīgs darbu klāsts – kopumā 63 autori iesnieguši 106 darbus, līdz ar to atlases procesā komisijai nācās atlasīt daļu iesniegto darbu, tāpēc tika izvērtēta mākslas darbu profesionalitāte un izpildījums, kā arī atbilstība izstādes kopējai koncepcijai, lai parādītu Liepājas mākslinieku vizuālās mākslas daudzveidību.

Žūrijas sastāvā darbosies Latvijas Mākslinieku savienības priekšsēdētājs Igors Dobičins, māksliniece Līga Ķempe un Latvijas Mākslas akadēmijas Stikla mākslas katedras vadītāja asoc. profesore Vineta Groza.

Ieeja gan izstādes atklāšanas pasākumā, gan izstādes darbības laikā būs bezmaksas līdz 5. novembrim.