Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

12.08.2018 Muzeja dārzā zem lietus izdejo Latvijas simtgadi  (34)

Sestdienas, 11.augusta, vakarā, spītējot lietum, Liepājas muzeja dārzā ar plašu muzikālo programmu norisināsies Latvijas simtgadei veltītā zaļumballe.

Zaļumballes muzikālo daļu atklāja Oleksija Demčenko “Džeza kvartets”. Par apmeklētāju labsajūtu un izklaidi rūpējās zaļumballes vadītāja - Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska,  kura kopā ar Kristeru Kupču sniedza arī muzikālu priekšnesumu.

Ballē zem lietus tās apmeklētāji dejoja latviešu populārāko dziesmu ritmos kopā ar Elizabeti Zagorsku un “Mīlas svētku orķestri”.     

Portāls jau vēstīja, ka Simtgades zaļumballe notika Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros simts dienas pirms valsts 100.dzimšanas dienas un turpina tradīciju dejot, muzicēt un kopā būt Latvijā un citviet pasaulē.

Tas ir aicinājums satikties ikvienam  - tiem, kuru jaunības garšā zaļumballēm bijusi īpaša nots, un tiem, kuri šo Latvijas tradīciju vēl tikai iepazīst.

Tāpat jau ziņots, ka pasākums notika ar Latvijas Republikas Kultūras ministrijas, Liepājas pilsētas domes un Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu.