Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

04.11.2019 Aicina uz džeza improvizāciju ar solisti Rūtu Dūdumu-Ķirsi  (3)

Ceturtdien, 7.novembrī, koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā Civita Nova no pulksten 20 norisināsies tradicionālais mūzikas pasākums “Jam Session”.

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pārstāve informē, ka šoreiz pasākuma īpašais viesis būs soliste Rūta Dūduma-Ķirse.

Rūta Dūduma-Ķirse ir vairāku starptautisku konkursu laureāte, vokālās grupas “FRAMEST” un muzikālās apvienības “Vintāža’’ soliste.

Savas spējas Rūta pierādījusi, iegūstot 1. vietu džeza vokālistu konkursā „Nomme Jazz” Igaunijā (2013. gadā) un iekļūstot konkursa “Riga Jazz Stage” finālā (2014. gadā), kā arī piedaloties televīzijas šovos “Latvijas Talants-2” (2008. gadā), “Koru Kari-2” (2009. gadā), “Dziedošās Ģimenes-2” (2010. gadā), “Mana Zelta Dziesma” (2011. gadā) un “Eirovīzija” 2012. un 2013. gadā.

Māksliniece ir uzstājusies arī prestižos festivālos – “Kaunas Jazz” (Lietuva), “Turku Jazz” (Somija), “Juu Jaab” (Igaunija), “Rīgas Ritmi” (Latvija), “Jazz ’n Chisinau” (Moldova), “Csiki Jazz” (Rumānija) u.c., kā arī ieguvusi 3.vietu televīzijas šovā “Izklausies Redzēts-3”(2016. gadā) un 3.vietu “Riga Jazz Stage 2018” džeza vokālistu konkursā.

Rūta aktīvi muzicē vokālajā džeza grupā “FRAMEST”, piedalās dažādos teātra, mūziklu iestudējumos. Jaunā dziedātāja guvusi neatsveramu pieredzi, sadarbojoties ar Latvijas izcilākajiem mūziķiem - Raimondu Paulu, Intaru Busuli, Latvijas Radio bigbendu, Andri Ērgli, Mārtiņu Braunu, Ievu Kerēvicu, Jolantu Gulbi, Lauri Reiniku, Raiti Ašmani un citiem.

“Jam Session” pavadošajā sastāvā muzicēs LMMDV skolotāji Jānis Puķītis (saksofons), Mārtiņš Zālīte (bass), kā arī Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti) un audzēknis Andris Žabris (sitaminstrumenti).