Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

05.02.2019 Aicina uz “Jam Session” ar džeza dziedātāju Ingu Bērziņu  (1)

Otrdien, 5. februārī, pulksten 20 koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā “Civita Nova” notiks kārtējais “Jam Session”, kurā īpašais viesis šoreiz būs džeza dziedātāja Inga Bērziņa, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas direktore Inga Auziņa.

Inga Bērziņa ir viena no izcilākajām mūsdienu Latvijas džeza dziedātājām ar bagātīgu koncertpieredzi. Izglītību ieguvusi Maskavas Gņesinu mūzikas pedagoģijas institūtā un meistarklasēs Eiropā un ASV. Piedalījusies neskaitāmās konferencēs kā džeza mūzikas pedagoģijas pētniece. Mācījusies pie amerikāņu Grammy nominētas džeza vokālistes Dženetas Lousones (Janet Lawson), pilnveidojusies Ņujorkas Universitātē džeza nodaļā (New School University Jazz department). I.Bērziņa koncertējusi Baltijas valstīs, Somijā, Norvēģijā, Polijā, Vācijā, Austrijā, Spānijā un ASV.

Kā jau vienmēr pēc “Jam Session” sekos brīvo improvizāciju daļa, tāpēc ikviens ir laipni aicināts tajā piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Uz improvizāciju daļu aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika.

Pasākumā ieeja ir bez maksas.