Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

06.09.2019 "Bi-2" koncertā Liepājā uzstāsies arī Renārs Kaupers  (23)

Jau pēc nedēļas, 13.septembrī, Liepājas stadionā "Daugava" norisināsies vērienīgs rokgrupas "Bi-2" koncerts, kurā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja redzēt grandiozu šovu "Notikumu horizonts", kā arī dzirdēt visas dziesmas no grupas pēdējā albuma un arī grupas populārākos hitus.

Organizatori informē, ka kopā ar "Bi-2" koncertā uzstāsies grupas "Prāta Vētra" līderis Renārs Kaupers. Pēdējo reizi grupa "Bi-2" un Renārs Kaupers Latvijā kopā uzstājās pagājušajā gadā koncertā Rīgā.

"Bi-2" koncertu iesildīs latviešu indīroka grupa "Carnival Youth", kura jau šī gada novembrī ar savu jauno albumu dosies Latvijas koncertturnejā. 

Ieeja koncerta teritorijā no pulksten 19, grupa "Bi-2" uz skatuves kāps pulksten 20.30. 19.30 uzstāsies "Carnival Youth".

Rīgas un Ventspils iedzīvotājiem ir iespēja braukt uz koncertu ar speciālu autobusu, kas apmeklētājus atvedīs uz koncertu Liepājā un arī aizvedīs atpakaļ.

Tuvojoties koncerta dienai, pieejamo biļešu skaits strauji samazinās un šobrīd ir pārdoti 93% biļešu. Tiek piedāvāts izvēlēties biļešu kategoriju – stāvvietas pie skatuves, sēdvietas tribīnēs, VIP sēdvietas un VIP galdiņi. VIP sektoram ir atsevišķās ieejas, pieeja kafejnīcai un labierīcības, savukārt pie VIP galdiņiem viesus apkalpos viesmīļi. 

Biļetes uz grupas "Bi-2" koncertu var iegādāties visās "Biļešu servisa" kasēs, kā arī https://bilesuserviss.lv un https://bi2.lv

Vairāk informācijas par transfēriem: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/muzikls/bi-2-liepaja-bi-2-v-liepae-65434/?&design=bilesuserviss

Koncerta norisi atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldība.