Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

08.07.2019 Blūzmenis Bridžess un “Keksi” pieceļ kājās klausītājus  (5)

Nedēļas nogalē, 6.jūlijā, amerikāņu blūza un solmūzikas zvaigzne Jūdžins “Hideaway” Bridžess (Eugene "Hideaway" Bridges) sniedza koncertu koncertzālē “Lielais dzintars”.

Aizkustinošās blūza melodijas un pasaules hitus blūzmenis atskaņoja kopā ar pašmāju leģendāro rokenrola grupu “Keksi”, pieceļot kājās pārpildītās koncertzāles klausītāju rindas, ziņo koncertzāles mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Santa Margeviča.

Jūdžins “Hideaway” Bridžess ir dziedātājs, dziesmu autors un ģitārists no Ņūorleānas, kurš uzstājies visā pasaulē, ar panākumiem izdevis septiņus mūzikas albumus, ieguvis deviņas ASV Blūza mūzikas balvas nominācijas un daudzus citus apbalvojumus.

Kā klausītājiem Liepājā atklāja pats mūziķis, šobrīd viņam ir piecdesmit seši gadi, no kuriem ģitāru viņš spēlē jau piecdesmit trīs. Jūdžina tēvs bija pazīstams blūza ģitārista “Hideaway Slim”, savukārt māte nāk no ASV popmūzikas dīvas Tinas Tērneres ģimenes. Tāpēc Bridžess smejas, ka savas ģitārista prasmes guvis no tēva, savukārt dziedātāja – no mātes puses. Pasaules slavu Bridžess iemantoja, uzstājoties kopā ar leģendārajiem amerikāņu blūzmeņiem B. B. Kingu un Bigu Džo Tērneru.