Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

09.04.2019 Izskanēs muzikālais pasākums ar ģitāristu Mārci Auziņu

Otrdien, 9.aprīlī, pulksten 20 koncertzāles “Lielais dzintars” mākslas telpā Civita Nova notiks muzikālais pasākums “Jam Session”, ko rīko Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV).

Pasākuma īpašais viesis šoreiz būs ģitārists, komponists un aranžētājs Mārcis Auziņš, vēsta PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pārstāvis.

Mārcis Auziņš ir viens no pieprasītākajiem pop/rock un džeza ģitāristiem Latvijā. Līdzās darbam dažādos pavadošajos sastāvos un grupās, kas māksliniekam ir ļoti liela un mīļa nodarbošanās daļa, ģitāra Mārci Auziņu vienmēr ir interesējusi arī kā solo instruments.

Skola parūpējusies par īpašu pārsteigumu pasākuma apmeklētājiem, jo pēc M.Auziņa koncerta daļas sekos “Junioru kombo” muzikāls priekšnesums Jāņa Ivuškāna vadībā. Ar šo aktivitāti skolas vēlas aizsākt ilgtermiņa kultūrizglītības procesu džeza un populārajā mūzikā. Bērnu mūzikas skolas audzēkņi koncerta apmeklētājus priecēs ar savu sniegumu džeza mūzikas atklāsmē. Šo iedeju un papildinājumu atbalsta gan paši audzēkņi, gan viņu vecāki.

“Jam Session” pavadošajā sastāvā piedalīsies arī LMMDV pedagogs Atis Andersons, kurš nupat ieguva 3. vietu prestižā konkursā “Riga Jazz Stage 2019”. 

Ieeja pasākumā ir bez maksas.