Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

12.08.2019 J.Čakstes laukumā koncertu sniegs dziesminieks Goran Gora

Piektdien, 16.augustā, pulksten 20 šī gada Jāņa Čakstes laukuma bezmaksas kultūras programmu noslēgs dziesminieka Goran Gora koncerts, informē Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Goran Gora (īstajā vārdā Jānis Holšteins - Upmanis) ir populārs latviešu mūziķis. Savu darbību uzsāka 2000.gadā un kopš tā laika izdevis trīs studijas albumus, rakstījis mūziku vairākām dokumentālajām filmām, kā arī strādājis teātra mūzikas žanrā Dailes teātrī, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, Valmieras Drāmas teātrī un Latvijas Nacionālajā teātrī.

Goran Gora ticis vairākkārt nominēts “Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai”, un “Spēlmaņu Nakts” balvai. Mūziķa līdzšinējo darbību raksturo nemitīgi meklējumi, eksperimenti un muzikālā daudzveidība.

Piektdienas koncertā skanēs dziesminieka Goran Gora dziesmas ar Knuta Skujenieka, Imanta Ziedoņa un paša mūziķa vārdiem. Tostarp mūziķis liepājniekus aicinās uz muzikālu sarunu, daloties ar klausītājiem savā pieredzē par sadarbību ar dzejniekiem, kā arī novērojumos, atklāsmēs un pārdomās par ikdienišķiem un pasaulīgiem notikumiem.