Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

14.06.2018 Jāņa Čakstes laukuma programma ar perkusionistu Nilu Īli un grupu “Kanisaifa” jau rīt  (2)

Rīt, 15. jūnijā plkst. 20.00 atklās šīs vasaras Jāņa Čakstes laukuma koncertu programmu, kuru ik vasaru piedāvā bez maksas apmeklēt Liepājas Kultūras pārvalde. Koncertā uzstāsies Latvijā zināmais perkusionists Nils Īle kopā ar savu grupu “Kanisaifa”, portālu informēja LPPI "Kultūras pārvalde" sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene. 

Nils Īle tiek uzskatīts par perkusionisma celmlauzi Latvijā, apceļojot Āfriku, Indiju, Gvineju u.c. valstis ieguvis zināšanas un papildinājis savu spēles tehniku iegūstot dziļāku izpratni par ritma būtību un tā dziedinošo spēku.Jau kopš 1997. gada izveidojot pirmo perkusiju spēles studiju Latvijā turpina iedvesmot cilvēkus, mācot perkusijas un ritmu. Nils vairākkārt arī uzsvēris, ka vecumam nav nozīmes, lai sajustu ritmu sevī.

Nila Īles mūzikas studijas radošajā vidē, KANISAIFA transformējusies no grupas Afroambient - pirmās etnoperkusiju grupas Latvijā, kas darbojās no 2001. gada - paplašinot savus radošos apvāršņus un kļūstot par apvienību Kanisaifa.

Grupas “Kanisaifa” sastāvā ir Nils Īle, radošais tēvs, perkusiju meistars, Agnese Uzule: etniskie pūšamie instrumenti, Maija Sējāne-Īle, vokāls, vargāns perkusijas, Einārs Latiševs perkusiju un elektronikas meistars, Alvis Zembergs didžeridū, perkusijas, Jānis Tumpelis ģitāra, Roberts Brants basģitāra, Edgars Jansons perkusijas,  Fabiass Nils Īle perkusijas, metalofons. 

Jāņa Čakstes laukuma kultūras programma turpināsies 20.jūlijā ar Nacionālo bruņoto spēku bigbendu un Daumantu Kalniņu, savukārt 17.augustā apmeklētāji aicināti baudīt grupas “DAGAMBA” koncertu. Plašāka informācija par gaidāmajiem koncertiem Liepājas Kultūras pārvaldesFacebook kontā @Liepajaskultura