Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

12.08.2019 Liepājā ar stāvovācijām aizvadīts amerikāņu džeza dīvas Šeinas Stīlas koncerts

Sesetdien, 10.augustā, koncertzālē "Lielais dzintars" ar klausītāju sajūsmu un atkārtotām stāvovācijām izskanēja amerikāņu džeza dīvas Šeinas Stīlas (Shayna Steele) un Latvijas Radio bigbenda koncerts, informē koncertzāles pārstāve Santa Margeviča.

Šeina Stīla ir džeza mūziķe, dziesmu autore un Brodvejas aktrise. Sava spēcīgā vokāla dēļ dziedātāja ir nodēvēta par amerikāņu džeza dīvu, vienu no mūsu laika spožākajām dziedošajām sensācijām. Viņa tiek slavēta par savu harizmātisko un patiesi unikālo balsi ar vulkāna izvirdumam līdzīgu spēku, izcilu vokālo tehniku un komponistes prasmēm. Aprīlī dziedātāja izdevusi savu trešā solo albumu "Watch Me Fly" un turpina uzstāties prestižākajās pasaules koncertzālēs gan ar viņas pašas kvartetu, gan dažādiem simfoniskajiem orķestriem (Ročesteras, Detroitas un Dallasas simfoniskie orķestri), kā arī džeza bigbendiem.

Izpildot gan savu orģinālmūziku, gan populāras džeza, blūza un soulmūzikas melodijas, koncertā Liepājā Stīla turpināja 2017.gadā uzsākto sadarbību ar artistisko Latvijas Radio bigbendu. Kopā viņi noslēdza vasaras koncertu sēriju "Lielajā dzintarā".