Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

06.12.2018 Biedrības namā viesosies muzikālā pasaka bērniem “Kraukšķītis”

Ar krāšņo muzikālās Ziemassvētku pasakas "Kraukšķītis" izrādi 22. decembrī plkst. 17.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē viesosies Latvijas Jaunatnes teātris, lai kopā ar mazajiem liepājniekiem ieskandinātu svētku laiku.

Nika Matvejeva un Marata Samauska muzikālā izrāde ir tapusi pēc Margaritas Stārastes pasakas "Kraukšķītis" motīviem. Izrādes laikā skatītāji dosies aizraujošā ceļojumā kopā ar Kraukšķīti cauri pasaku mežam, satiekot Lācenīti Ķepiņu, vāveres, lapsēnus, rūķus, Pīli Pēkšķi, suni Vavi un citus Pasaku meža iemītniekus.

 “Kraukšķītis” ir viena no populārākajām Margaritas Stārastes pasakām, kas šoziem atkal būs redzama uz skatuvēm vairākās Latvijas pilsētās – Ādažos, Jelgavā, Valmierā un Liepājā. Uzreiz pēc pirmizrādes šis iestudējums tika nodēvēts par pēdējo gadu krāšņāko izrādi bērniem.

Kopumā izrādē darbojas ap 40 dalībnieku – līdzās pieredzējušajiem aktieriem Zigurdam Neimanim, Pēterim Šogolovam, Raimondai Vazdikai, Dacei Makovskai un Madarai Celmai, uz skatuves redzēsim arī Latvijas Jaunatnes teātra bērnu un jauniešu studijas audzēkņus. Galvenajā – Kraukšķīša lomā būs redzams Sandis Bergholds, bet iestudējuma režiju veido Zigurds Neimanis.

Izrāde notiks divos cēlienos, tās ilgums - aptuveni 1 stunda un 40 minūtes.

Biļetes pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Apmaksāta informācija. Portāls liepajniekiem.lv neatbild par tās saturu.