Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

10.04.2019 Biedrības nams aicina apmeklēt Lieldienu sīkdzīvnieku izstādi  (1)

20. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 15:00 liepājnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz Liepājas latviešu biedrības namu, kur interesentiem būs iespēja piedalīties Lieldienu svinībās “Lieldienu zaķa raibie piedzīvojumi”. Svinību laikā gan lieli, gan mazi liepājnieki un pilsētas viesi būs aicināti aplūkot ne tikai daudzveidīgo trušu un mājputnu pilsētiņu, piedalīties bērnu radošajās darbnīcās un izmēģināt veiklību olu ripināšanā, bet arī iemūžināt redzēto Lieldienu fotostūrītī.

Izstāde veidota sadarbībā ar Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrību “Trusis un citi” un to Liepājā šogad pārstāvēs tās biedri – Lauku sētas "Zemturi" īpašnieki un saimnieki Kristīne un Rihards Ziemeļi. Zemnieku sēta, kura šogad palīdzēs iepriecināt mazos liepājniekus, atrodas tepat Kurzemē, Laidu pagastā, vien 30 minūšu brauciena attālumā no Kuldīgas. Kristīne un Rihards būs gatavi pastāstīt par izstādē esošajiem sīkdzīvniekiem, parādīt tos un konsultēt klātesošos par to audzēšanu. Dzīvnieku mīļotāji izstādē, varēs apskatīt, samīļot un arī nofotografēties ar dažādu šķirņu un krāsu trušiem un mājputniem, kas būs ieradušies iepriecināt mazos un lielos apmeklētājus no Vidzemes. Garaušu daudzveidību šogad pārstāvēs tādas šķirnes kā Lielais marders, Burgundas, Kalifornijas trusis, Rexs, Čehu tauriņš, Satins havannas, Japānas, Tīringas un Pundurtruši. Tāpat garaušu kompāniju papildinās dažādi mājputni – Kohini mini, Latvijas cukurvistiņa, Sebraitis – zelta, Hamburgas vista, Tītars, dažādu šķirņu krustojuma gaiļi, Baloži un Paipalas.

Pūkainie izstādes dalībnieki būs sastopami ne tikai būrīšos, bet tie gaidīs apmeklētājus arī īpaši izgatavotā lielajā un mazajā lauku sētiņā, kurā būs sastopami tītari, dažādi truši, kā arī jūrascūciņas. Satikšanos ar ikvienu no sētiņas iemītniekiem būs iespējams iemūžināt kopbildē un papildus tam izstādes apmeklētāji tiks laipni aicināti iemūžināt dienu tematiskajā Lieldienu fotostūrītī.

Lieldienu svētku sīkdzīvnieku izstādi papildinās citas aktivitātes, kas vairāku stundu garumā sniegs iespēju pilnvērtīgi izbaudīt svētku dienu. Sadarbībā ar mākslas pasāžas “RADI” aktīvajiem pārstāvjiem pasākuma dalībnieki varēs izgatavot sejas maskas, atbilstoši Lieldienu tematikai un kļūt par Lieldienu zaķiem, cālīšiem un iejusties citu personāžu lomā, radīt paši savus Lieldienu olu dekorus un olu groziņus, kā arī krāsot, zīmēt, līmēt un izpaust savas radošās prasmes. Uz olu ripināšanas atrakciju mazie un lielie pasākuma dalībnieki ir aicināti ņemt līdzi vārītas olas, kas var būt gan krāsotas, gan nekrāsotas. Sīkdzīvnieku izstādes apmeklējums, radošās bērnu darbnīcas un citas dienā piedāvātās aktivitātes ir bez ieejas maksas.

Pirms Lieldienu svētku aktivitātēm, ikviens interesents no plkst. 10.00 Rožu laukumā aicināts apmeklēt Lieldienu tirdziņu.

Aicinām ikvienu apmeklēt daudzveidīgo sīkdzīvnieku izstādi, piedalīties radošās un interesantās svētku aktivitātēs un baudīt pavasara noskaņu, lai kopīgi svinētu Lieldienu atnākšanu!

Apmaksāta informācija. Portāls liepajniekiem.lv neatbild par tās saturu.