Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

13.07.2018 Lielizrāde (Ne)Pareizie dziesmu svētki – ar dziesmām, jokiem un pārģērbšanos

10.augustā plkst. 19.00 – Liepājā, koncertestrādē “Pūt vējiņi!”

Latvijas teātru dziedošie aktieri Mārtiņa Egliena vadībā ir radījuši izrādi (Ne) PAREIZIE DZIESMU SVĒTKI, kurā ar mīlestību, smaidu un dziesmām būs iespēja paskatīties uz to, kas mums ir dārgs, par ko mēs dusmojamies un kādi mēs paši esam.

Teatrālā uzvedumā skatītāji varēs tikties ar iemīļotiem mūziķiem, grupām un dziedātājiem aktieru atveidojumā un interpretācijā - Donu, “TRĪS TENORIEM”,  Vari Vētru, Olgu Rajecku, Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, “Eoliku”,  Ritu Trenci, Margaritu Vilcāni, Andri Daņiļenko, "Līviem", "Liepājas brāļiem" u.c. Kā arī noskaidrot gadsimta labākos izpildītājus. Uzvedumā piedalīsies arī sabiedrībā pazīstamas personības - valsts amatperonas. Visbeidzot skatītāji varēs noskaidrot, kurš ir “gudrāks par piektklasnieku” - Aivars Lembergs vai Artuss Kaimiņš? Tas viss, protams, aktieru atveidojumā.                                                 

Jaunā izrāde ir turpinājums skatītāju iemīļotajām humora  izrādēm “MADE IN LATVIJA”."Sievietes, sievietes...", "Vīrieši, vīrieši...", "Kāzas, kāzas...",

Lomās: Mārtiņš Egliens, Elīna Avotiņa,  Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Kristians Kareļins, Viktors Ellers vai Pēteris Lapiņš. 

Uzvedumu krāšņos deju grupa Kārļa Boža vadībā. 

Režisors - Mārtiņš Egliens, tērpu māksliniece - Danuta Ābele, horeogrāfs - Kārlis Božs, skaņu un gaismu režija - Dainis Āboliņš, producente - Laila Ilze Purmaliete. Piedāvā “Jaunais Muzikālais Teātris”.

Apmaksāta informācija. Portāls liepajniekiem.lv neatbild par tās saturu.