Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

06.06.2019 Liepājas klubā „Fontaine Palace” notiks grupas „Pērkons” koncerts

14. jūnijā klubā „Fontaine Palace” notiks pagaidām vienīgais šīs vasaras leģendārās latviešu rokgrupas „Pērkons” koncerts Liepājā.

             „Pērkons” savu darbību sāka tālajā 1980. gadā, kad apvienību dibina grupas „Menuets” taustiņinstrumentālists Juris Kulakovs, pieaicinot dažus grupas biedrus un aktrisi, dziedātāju Ievu Akurateri. Ātri vien „Pērkons” kļūst par vienu no populārākajām un skandalozākajām latviešu rokgrupām, kas padomju laikā tikusi divreiz aizliegta. Par apvienības nerimstošo aktualitāti un ietekmi liecina vairākas filmas un nerimstoši koncerti Latvijas lielākajos festivālos un pasākumos.

„Pērkona” mūzika tiešā veidā ietekmējusi arī Jura Podnieka dokumentālās filmas „Vai viegli būt jaunam?” stāstu, kurā tiek runāts par nakti, kad pirms 32 gadiem pēc grupas „Pērkons” koncerta Ogrē, apvienības mūzikas iedvesmoti, vairāki jaunieši izdemolēja vilcienu un protams, kas tāds PSRS varai bija kas neiedomājams.

  Visu „Pērkona” dziesmu mūzikas autors ir Juris Kulakovs, savukārt tekstos pārsvarā izmantota Māra Melgalva un Klāva Elsberga dzeja. Klausītājiem noteikti nebūs svešas tādas grupas dziesmas kā „Slidotava”, „Labu vakar”, „Balāde par gulbi”, „Mēs pārtiekam viens no otra” un citas.

  „Fontaine Palace” atrodas Dzirnavu ielā 4. Ieeja uz koncertu tiks vērta plkst. 22:00, bet koncerts sāksies plkst. 23:00. Biļetes par izdevīgāku cenu iespējams iegādāties interneta vietnē www.ticketshop.lv un kluba „Fontaine Palace” bārā. Ņemot vērā kluba ierobežoto ietilpību, ieteicams to darīt laikus.

Šis pagaidām ir vienīgais grupas „Pērkons” koncerts Liepājā šovasar un apvienība klubā „Fontaine Palace” viesosies trešo reizi – iepriekšējais koncerts rokklubā notika tieši pirms gada – 2018. gada jūnijā, iezīmējot veiksmīgu tradīciju.

Apmaksāta informācija. Portāls liepajniekiem.lv neatbild par tās saturu.