Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Publicitātes

06.12.2018 Amatierteātri sacentīsies skatē

Liepājas apriņķa amatierteātri savu jaunāko sniegumu rādīs pirmās pakāpes skatē sestdien, 8. decembrī, Pāvilostas kultūras namā, pastāstīja Pāvilostas pilsētas amatierteātra režisore Marita Horna. Žūrija dienas garumā vērtēs sešas izrādes, un, protams, uz tām gaidīti ir skatītāji.

"No teātru snieguma atkarīgs, kuri izcīnīs tiesības nākamgad februārī piedalīties amatierteātru reģionālajā skatē Ventspilī," teica M. Horna. Izrādes vērtēs aktrise un Liepājas Tautas teātra režisore Ināra Kalnarāja un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Jauniešu teātra studijas režisors Juris Ločmelis.

Jau pulksten 9 izrāžu parādi sāks mājinieki, Pāvilostas pilsētas amatierteātris ar R. Blaumaņa "Trīnes grēkiem". Turpinājumā uz skatuves kāps Kalvenes pagasta amatierteātris "Nebēda" ar A. Niedzviedža lugas "Dūdene zin" iestudējumu, Nīcas teātris ar Ž. Anuija lugu "Orķestris", Vaiņodes amatierteātris "Kuratieši" ar A. Niedzviedža komēdiju "Meklēju omi... opim". Durbes amatierteātris "Dīvatrons" piedalīsies ar E. Untuļa lugu "Dzimumzīme degungalā", bet skati noslēgs Vērgales amatierteātris ar I. Ceriņas lugu "Klases salidojums".