Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

16.05.2018 Atpūtas laukumu izbūvēs divās kārtās  (3)

Atklātā konkursā par aktīvās atpūtas laukuma būvniecību Kalētos uzvarējusi SIA "A-Land", kam piešķirtas iepirkuma līguma slēgšanas tiesības, liecina informācija Priekules novada mājaslapā. Uzņēmuma piedāvātā cena ir 226 375,68 eiro (bez PVN).

Otrs pretendents konkursā bija SIA "Aizputes ceļinieks", kura piedāvātā līgumcena bija 241 490,39 eiro. Kalētos plānota laukumu, ietvju segumu izbūve, velokrosa trases un sporta sektoru ierīkošana un aprīkojuma uzstādīšana. Būvniecība varētu sākties tikai pēc Jāņiem, jo jāveic izmaiņas ES projektā un jāsakārto citi dokumenti, prognozē Kalētu pagasta pārvaldes vadītāja Agrita Driviņa. "Izmaiņas nepieciešamas tāpēc, ka būvdarbus veiks divās kārtās, nevis tikai pirmajā, kā bija plānots iepriekš. Pirmā kārta būtu bez mīkstā seguma, tikai ar asfaltu. Ja katras kārtas darbus veiks atsevišķi, tas būs dārgāk, tāpēc mūsu deputāti pieņēma lēmumu darīt visu uzreiz," skaidro pārvaldniece. Būvnieki sakot, ka, intensīvi strādājot, laukumu varētu pabeigt divos mēnešos. Iepriekš bija plānots, ka tas varētu būt gatavs šī gada augustā.

"ES naudu jau lielāku nevar dabūt, būs lielāka summa no novada pašvaldības," par projekta finansēšanu teica A. Driviņa. Priekules novada Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Una Ržepicka stāsta, ka ES Latvijas un Lietuvas pārrobežu programmā piešķirti 80 tūkstoši eiro, bet pašvaldība Valsts kasē ņems aizņēmumu aptuveni 282 tūkstošus eiro (ar PVN).