Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: Egons Zīverts

15.05.2018 Dabas telpa un nometnes bērniem

Grobiņas novada domes projektu konkursā kopumā saņemti 15 pieteikumi, no kuriem deviņi guvuši apstiprinājumu, ziņo pašvaldības Attīstības nodaļas projektu koordinatore Linda Gulbe.

Projektu iesniedzēji Grobiņas novadā īstenos jaunu programmu bērniem "Es izgāju dabā", radīs drošus apstākļus mācību uzskaites dravā, "Purvičos" izveidos "Dabas telpu", sakops Vārtājas pilskalnu un tā apkārtni un izvietos informatīvu stendu. Pie pilsētas cirka laukuma uzslies āra basketbola grozu, aicinās ģimenes uz izglītojošām lekcijām par bērnu audzināšanu, izgatavos un uzstādīs tūristiem informatīvu stendu pie Krūtes baznīcas, kā arī organizēs divas izglītojoši atraktīvas nometnes bērniem.

"Projektu vērtēšanā īpaši ņēmām vērā to pieejamību sabiedrībai. Apstiprinājumu neguva daži pieteikumi, kas bija tendēti uz uzņēmējdarbību, arī viens projekts par grāmatas izdošanu, tāpēc ka jau šobrīd mums top līdzīga grāmata. Vēl dažas idejas atbalstu nesaņēma, jo tām pēc noteiktajiem kritērijiem bija zemāks novērtējums, un konkursam ir ierobežoti finansiālie līdzekļi," skaidro L. Gulbe.

Kopējais konkursa finansējums ir 5600 eiro. Apstiprinātie projekti to iesniedzējiem jāīsteno līdz nākamā gada pavasarim.