Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

12.02.2019 Drošā un mierpilnā spēka vieta

Svētku sarīkojumā "Mana sirds ir manas mājas" sestdien, 9. februārī, Priekules kultūras namā nosvinēta pilsētas 91. dzimšanas diena un pasniegti Priekules augstākie apbalvojumi. Par aizvadītā gada "Goda priekulniekiem" kļuvušas Rita Kuļikova un Ruta Bružika, "Gada priekulnieks" ir Mārtiņš Mikāls.

Svētku sākumā uz skatuves kāpa Priekules kultūras nama direktore Rigonda Džeriņa un mākslinieciskā vadītāja Liena Braže. Taču īstie pasākuma vadītāji bija pārsteigums klātesošajiem. Mikrofons un scenārijs tika atdots četriem priekulniekiem. Ar aplausiem skatītāji sagaidīja Priekules kultūras nama diskotēkas izveidotāju Ēriku Hūnu, šobrīd Zviedrijā dzīvojošo dziesmu un deju mīlošo Daigu Kivlenieci, kā arī cilvēkus, kas ar lepnumu un mīlestību par šo vietu kļuvuši par priekulniekiem – Agnesi Pinkovsku un Jāni Džeriņu.

Pašvaldības Goda raksts pasniegts Priekules Mūzikas un mākslas skolas pedagoģēm Kristīnei Cukurai un Agritai Hanzovskai, bet Atzinības raksts – Vijai Zališauskai. Goda rakstu par nesavtīgu darbu, izveidojot un nostiprinot Priekules novada bāriņtiesu, saņēma Olga Niedola. "Viens neesi karā gājējs un darba darītājs. Paldies maniem kolēģiem!" teica O. Niedola.

Par "Gada priekulnieka", novada sporta jomas vadītāja Mārtiņa Mikāla apbrīnojamajām darba spējām pastāstīja Kalētu pamatskolas sporta skolotājs, treneris Ģirts Ločmelis. "Kad viņš to visu paspēj?! Cik naktis nav pavadījis, lai uzlietu Priekulē slidotavu! Toties kāds gandarījums, kad vakarā tur ir pilns ar bērniem," teica Ģ. Ločmelis. 

Visvairāk ziedu no novadniekiem saņēma abas "Goda priekulnieces". Rita Kuļikova vada senioru apvienību "Zilais lakatiņš", savas paaudzes tiesības aizstāv Latvijas Pensionāru federācijā. Ilgus gadus veiksmīgi vadījusi Priekules Patērētāju biedrību un bijusi viena no cīnītājām par Priekules slimnīcas saglabāšanu. Ruta Bružika ir mūzikas skolotāja un kora tradīciju kopēja Priekules vidusskolā, viņas vadītie kolektīvi allaž guvuši labus panākumus. 

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 12. februāra numurā.

  • Lai aplūkotu avīzes "Kurzemes Vārds" digitālo versiju, lūdzu apmeklējiet liepajniekiem.lv pilno versiju!