Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Egons Zīverts

12.02.2019 Gaisā virmo labas idejas

Pāvilostas novada pašvaldība izsludinājusi pašvaldības finansēto projektu konkursu 2019. gadam. "Iepriekšējos gados aktivitāte ir bijusi liela, tika iesniegti uz pusi vairāk projektu, nekā mēs varējām apstiprināt, nav iemesla domāt, ka šogad situācija būs citādāka," laikrakstam atklāj Pāvilostas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Kurčanova.

Dalība konkursā Pāvilostas novada iedzīvotājiem dos iespēju piepildīt tās idejas, kuras ir vērstas uz visa novada attīstību un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums kā novadam, tā iedzīvotājiem. Pagaidām neviens projekts gan vēl neesot iesniegts, bet jūtams, ka gaisā virmo labas idejas, saka M. Kurčanova.

Galvenie nosacījumi ir, lai šie plāni tiktu īstenoti Pāvilostas novadā un sekmētu Pāvilostas novada izglītības un kultūras attīstību un popularizēšanu, uzlabotu novada sociālo dzīvi, pilnveidotu atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas, veidotu sakārtotu apkārtējo vidi un kopumā popularizētu Pāvilostas novada tēlu. Projektu konkursā atbalstāmās jomas ir veselība, vide, labiekārtošana, kultūra, sports, izglītība, māksla, sociālā joma, lauku attīstība un novada kultūrvēstures apzināšana un saglabāšana. Piešķirtā finansējuma apjoms nav lielāks par 5000 eiro.

Projektu konkurss tika izsludināts, sākot no 2019. gada 4. februāra un turpināsies līdz 11. martam. Projektu pieteikumi iesniedzami Pāvilostas novada pašvaldībā pie projektu koordinatores Vizmas Ģēģeres, kur tos vērtēs līdz 20. martam. Projektu konkursa rezultāti pretendentiem tiks paziņoti rakstiski, publiski – pašvaldības informatīvajā izdevumā "Pāvilostas Novada Ziņas" un novada mājaslapā.

Apstiprināto projektu izpildei dots termiņš no 2019. gada 1. aprīļa līdz 31. decembrim.