Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Romāns un Jeļena Mikalauski no Rīgas uz Liepāju pārcēlās pirms sešiem gadiem un katru festivālu "Mīlestības balss" organizē ar patiesu atdevi, būdami pateicīgi visiem atbalstītājiem.
Foto: Daiga Lutere

21.08.2019 Grobiņā pirmo reizi aizvadīts festivāls "Mīlestības balss"  (17)

Piektdien un sestdien Grobiņā pirmo reizi notika festivāls "Mīlestības balss", ko sadarbībā ar Latvijas Kristīgo misiju un Liepājas draudzi "Dieva mājas" organizēja Romāns un Jeļena Mikalauski.

Viņi pastāstīja, ka šis ir jau septītais abu kopīgi organizētais sarīkojums. Iepriekš ļaudis kopā pulcināti gan Cēsīs un Priekulē, gan Gardenē un citās nelielās apdzīvotās vietās, lai sarīkojums notiktu tuvāk cilvēkiem. Festivāla mērķis ir sniegt prieku, spēku, dot cerību, mieru un ticību tiem, kuri to meklē un gaida.

Pasākumā dzied draudžu ansambļi un ļaudis dalās savās liecībās par satikšanos ar Dievu. Notiek aizlūgumi. Kā pastāstīja Mikalauski, katrā vietā, kur notiek festivāls, vienmēr tiek aicinātas līdzdarboties vietējās kristīgās draudzes. Labprāt iesaistoties arī pašvaldības. Tā Grobiņas Sociālais dienests daudzbērnu ģimenēm bija sarūpējis pārtikas pakas un piektdien festivālā tās izdalīja. Savukārt ziedotāji, kas nav tikai draudžu locekļi, bērnus iepriecināja ar rotaļlietām un kancelejas precēm skolai.

Piektdienas vakarā teltī pie Grobiņas pilskalna muzicēja grupa "Pro Aktiv", sestdien notika interesanti pasākumi bērniem un jauniešiem.