Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: liepajniekiem.lv

06.03.2019 Izlemts, kurus ceļus labos  (12)

Grobiņas novada pašvaldībā darbi pie ceļu atjaunošanas un seguma uzlabošanas turpinās. Nesen organizētajā sabiedriskajā apspriešanā par grants ceļu atjaunošanu iedzīvotāji izvirzīja divus priekšlikumus ceļa posmiem, kurus nepieciešams atjaunot, laikrakstu informē Grobiņas novada domes attīstības un uzņēmējdarbības nodaļas vadītājs Gints Ločmelis.

No iedzīvotājiem tika saņemti iesniegumi par ceļiem: A15 Otaņķu autoceļš, Dreijeru – Bārtas autoceļš Grobiņas pagastā un A21 Elkukalns – Krauzes Gaviezes pagastā. Pēdējais gan daļēji ticis atjaunots projekta otrās kārtas laikā, bet neremontēti atlikuši aptuveni 750 metri, pie kā strādās šoreiz.

"Abu ceļa posmu kopējais garums atbilst mūsu plānotajam atjaunojamo ceļu garumam, līdz ar to plānots virzīt abus ceļa posmus tālākai apstiprināšanai domes sēdē. Pēc tam tiks gatavoti projekta iesniegumi Lauku atbalsta dienestam. Pozitīva rezultāta gadījumā šie ceļa posmi varētu tikt atjaunoti 2019. gada otrajā pusē vai 2020. gadā," paskaidro G. Ločmelis.

Pēc tam, kad 2015. gadā tika apstiprināta Grobiņas novada pašvaldības dalība pasākumā, kura mērķis ir atbalstīt investīcijas publiskās ceļu infrastruktūras kvalitātes uzlabošanai lauku teritorijās, lai veicinātu uzņēmējdarbību un saglabātu apdzīvotību, Grobiņas dome saņēma līdzfinansējumu 908 653,08 eiro apmērā un īstenoja divas projekta kārtas. Tādējādi Grobiņas novada pašvaldībā pēdējo divu gadu laikā atjaunoti jau 12 ceļa posmi.