Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: liepajniekiem.lv

06.03.2019 Izstrādā jaunas mājaslapas  (3)

Nīcas novada domei no 1. marta darbojas jauna pašvaldības mājaslapa. Drīz īstenosies arī Rucavas novada domes jau vairākus gadus iecerētā pašvaldības interneta platformas pārveide.

"Vecā mājaslapa vairs neatļāva lietot daudz mūsdienīgākus elementus, tā bija novecojusi platforma," iemeslu mainīt pašvaldības vietni skaidro Nīcas novada pašvaldības izpilddirektors Andrejs Šakals. "Ir skaistāks dizains, tagad vienkārši ir jāpierod pie visa, kas mainījies. Centāmies, lai būtu pēc iespējas ērtāk, lai visām iestādēm būtu vienāds dizains, lai, ieejot dažādās sadaļās, nebūtu viss citāds, ka cilvēks apmulst."

Mājaslapas dizainu izstrādājis Jānis Beķeris, pašvaldības budžetam viņa darbs izmaksāja 1800 eiro. Savukārt pašu vietni izstrādāja un saskaņoja ar grafisko dizainu SIA "IT Līderis", kuram Nīcas novada pašvaldība samaksāja 2749 eiro.

Atsauksmes par jauno mājaslapu ir dažādas. Cilvēki novērtē skaistāku dizainu, taču daudziem nepatīk sarkanās krāsas pārmērība, kas esot agresīvi uzbrūkoša un apgrūtinot orientēšanos lapā.

"Iecere mainīt mājaslapu joprojām ir, un tehniski tās izstrāde jau ir pabeigta," stāsta Rucavas novada pašvaldības izpilddirektors Edgars Bertrams. Arī šeit darbus veica J. Beķeris un SIA "IT Līderis". Jaunā mājaslapas versija pašvaldībai izmaksājusi 4500 eiro. Pašlaik tiekot veikta informācijas pārcelšana no esošās mājaslapas un jauno versiju, tas jāpaveic pašiem, saka izpilddirektors, "bet tik ātri nevedas". Viņš prognozē, ka Rucavas novada domes jaunā mājaslapa varētu sākt darbu apmēram mēneša laikā.

Par jaunu, modernāku mājaslapu šobrīd domā arī Grobiņas novada pašvaldība, taču konkrētu ideju un izpildes termiņu vēl nav, pastāsta Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore.