Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

SIA "Normand enterprises" ir pabeigusi ēkas remontu. Iedzīvotājiem vēl jāsagaida elektrības pieslēgšana, lai atgrieztos savos mājokļos.
Foto: Ģirts Gertsons

04.02.2019 Kamēr nav elektrības, nevar atgriezties  (8)

Iedzīvotāju atgriešanās namā Skolas ielā 1 Nīcā ir iekavējusies, un pašlaik pašvaldības Komunālās pārvaldes vadītājs Aigars Veiss pieļauj, ka ievākšanās atjaunotajā mājā varētu notikt februāra vidū. Viss esot atkarīgs no tā, cik ātri nepieciešamos darbus paveiks AS "Sadales tīkls".

Ēkas pirmpieņemšana jau esot notikusi. Pašlaik Komunālā pārvalde gatavo dokumentus, pieņemšanas-nodošanas aktu un risina jautājumu par mājas pieslēgšanu atpakaļ pie elektroapgādes. "Ar "Sadales tīklu" notiek sarunas par mājas energopieslēgumu pārbaudi – ir jāveic mērījumi. Kad tas būs paveikts, tad arī viss būs izdarīts. Man grūti pateikt, kad. Jo "Sadales tīkls" tagad citādi strādā – pieteikumu izskata 15 – 20 dienu laikā. Uzņēmumā saprot, ka māja tiek nodota pēc remonta pēc sprādziena, viņi varētu palīdzēt visu pasteidzināt un atrast iekšējos resursus," saka A. Veiss.

Drīz apritēs gads, kopš gāzes sprādziena, kas pērn 18. februārī izpostīja piecus dzīvokļus, cieta trīs cilvēki. Nīcas novada pašvaldība ierādīja sabojāto telpu iemītniekiem citus mājokļus.