Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Pēc tam, kad koks tika iestādīts Pāvilostas Simtgades parkā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni to kārtīgi aplēja. "Lai tik aug!" piebilda I. Vējone.
Foto: Ģirts Gertsons

13.05.2019 Kociņš, kas paliks atmiņā  (2)

Nedēļas nogalē Pāvilosta uzņēma īpašus viesus – darba vizītē pāvilostniekus apmeklēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni. Prezidenta vizītes norise bija saplānota pa minūtēm, tomēr brīdi siltam rokasspiedienam viņš atrada katram. 

Pēc vizītes Pāvilostā Valsts prezidents laikrakstam "Kurzemes Vārds" atzina, ka viņš ar prieku klātienē pārliecinājies par Pāvilostas novada attīstību. "Labiekārtota infrastruktūra, kā arī investīciju un uzņēmējdarbības vides sakārtošana un attīstīšana liecina par pašvaldības redzējumu un spēju aktīvi rīkoties turpmākai novada attīstībai. Tāpēc, īstenojot jebkādas reformas valstī, kas saistītas ar administratīvi teritoriālā iedalījuma izmaiņām, valdībai būtu rūpīgi jāvērtē arī mazo pašvaldību pašu spējas turpmāk attīstīties un atbildīgi jāpieņem lēmumi par novadu, piemēram, piejūras teritorijās, apvienošanu. Būtiski, lai jebkuras izmaiņas tiktu īstenotas ar mērķi uzlabot Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti un pakalpojumu pieejamību gan īstermiņā, gan ilgtermiņā," uzsvēra Valsts prezidents.

Lai pārrunātu aktuālākos jautājumus pašvaldībā, Pāvilostas novada domes deputāti un priekšsēdētājs Uldis Kristapsons valsts galvu aicināja uz tikšanos domē. "Es teiktu, ka mums izdevās patīkama un cilvēciska saruna. Mazliet par sasāpējušo reģionālo reformu aprunājāmies. Man radās aizdomas, ka arī prezidentam par to visu īstas pārliecības nav. Zināmu lomu spēlē tas, ka šādu lēmumu nepieņēma tā valdība, kuras laikā viņš tika ievēlēts," par tikšanos laikrakstam pastāstīja priekšsēdētāja vietnieks Andris Zaļkalns.

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 13. maija numurā.

  • Lai aplūkotu avīzes "Kurzemes Vārds" digitālo versiju, lūdzu apmeklējiet liepajniekiem.lv pilno versiju!