Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ilustratīvs

28.06.2019 Labdarības joga lavandās

Jau otro gadu pēc kārtas saimniecībā "LavenderVilla" Grobiņas pagastā notiks labdarības miera joga un čella meditācija. Svētdien, 30. jūnijā, dalība pasākumā būs par ziedojumiem, kas nonāks dzīvnieku aizsardzības biedrības ''Liberta'' rīcībā, informē ģimenes uzņēmuma "LavenderVilla" saimniece Zane Gusta.

Pilnīgi visi ienākumi tiks ziedoti dzīvnieku aizsardzības biedrībai ''Liberta'', kas ikdienā rūpējas par bez pajumtes palikušajiem dzīvniekiem. Papildus var atvest dzīvniekiem paredzēto barību un smiltis. Labdarības pasākums sāksies pulksten 16.

"Smaržojot lavandām, skanot relaksējošām čella skaņām un kustoties ķermenim, mēs ļausimies iekšēja miera meklējumiem un baudpilnam dvēseles lidojumam," par pasākumu stāsta Zane. Viņa aicina līdzi ņemt paklājiņu un apģērbties kustībai piemērotā apģērbā. Nodarbību vadīs holistiskā terapeite, jogas un veselīgas kustības pasniedzēja Ilze Jēče, čellu spēlēs Ieva Skendere.

Jau rakstījām, ka šī gada pavasarī "Liberta" no īrētajām telpām Liepājā pārcēlās uz Virgas pagasta Paplaku. Biedrība 6. un 7. jūlijā rīko talku un aicina palīgā remontēt un labiekārtot suņu māju un sakopt teritoriju.