Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Seši drosmīgi, jauni vīrieši, kuru sirdis pieder Aizputei, izveidojuši mazliet provocējošu, tomēr gaumīgu kalendāru ar nosaukumu “KAILendārs”. Galvenais mērķis ir atbalstīt sievietes, jo puiši uzskata, ka vīrieša un sievietes kailums ir vienlīdz pieņemams.
Foto: Publicitātes

05.12.2018 Lielo puišu blēņa  (25)

“Nerādi pliku dibenu mēnesim, tas var uzraut augšā”, tā sociālajos tīklos Aizputes puiši paziņo, ka "KAILendārs" nu jau ir pieejams iegādei. “Tas ir dizaina kalendārs ārpus rāmjiem – estētiski baudāms, pildīts ar simboliem un zemtekstiem, pārsteidzošs un kails. Projekta darbība norisinās Aizputes novadā un dalībnieki ir novada patrioti. Mistika, trakums, kaila patiesība – tas ir “KAILendārs”,” laikrakstam atklāj projekta dalībnieki.

“Šis ir vīriešu uznāciens, kurā gribam atbalstīt sievietes, jo viņu kailumu visi uztver kā pilnīgi normālu parādību. Tāpēc kalendāru, kurā atšķirībā no citiem, šoreiz nav ne silikona, ne mākslīgu ugunsdzēsēju – tikai dabīgi, īsti vīriešu ķermeņi, veltam visām sievietēm,” laikrakstam ar lepnumu par paveikto stāsta “KAILendāra” veidotāji.

Puiši, kas piekrituši piedalīties dullajā avantūrā, plašākam cilvēku lokam vēlas palikt anonīmi, tādēļ presē savus vārdus atklāt nepiekrīt. “Bet vispār mums ir ļoti skaisti un latviski vārdi,” viņi nosmej un pastāsta, ka novadnieki viņus tāpat pazīst, jo katrs ir savas nozares speciālists, turklāt liela daļa bilžu, kas redzamas kalendārā, saistās ar kalendāra modeļiem darba vai hobija līmenī. 

Ideja par šādu vīrišķīgu fotosesiju draugiem tapusi pavisam nejauši - pirms diviem gadiem, kad puiši caur smiekliem un jokiem atskārtuši, ka viņu bilžu arhīvā sakrājušās vairākas tipiskas vīriešu fotosesiju bildes. Viņi tās parādījuši draugiem un sajūsma par puišu potenciālu bijusi acīmredzama, bet viss joprojām bija joka līmenī, tāpēc nosmējuši – jātaisa! Būs taču smieklīgi! “Par to, ka tiešām jāveido kalendārs, izlēmām vēlāk. Apzinājāmies, ka fotosesija būs jautra un patiešām nosmējāmies līdz asarām,” stāsta modeļi. Radošā komanda, kuras sastāvā bija puišu sievas, ģimene un draugi, šī procesa laikā daudz labāk iepazina gan viens otru, gan paši sevi: “Tas tomēr prasa drosmi un spēju atbrīvoties, jo novilkt drēbes, paliekot pilnīgi kailam desmit cilvēku un kameras priekšā, ir liels pārbaudījums. Tās bija pieredzi bagātinošas un labi pavadītas trīs radošas dienas.”

Par iedvesmu šādam piedzīvojumam, uzņēmīgie vīrieši min dažādus iemeslus. Vienam gribējies paeksperimentēt ar savu uzdrošināšanos, pārbaudīt psiholoģiskās barjeras, otrs baidījies, ka vecumdienās, sēžot ragaviņās mežā, nāksies atskārst, ka dzīvē nav izdarījis visu, ko vēlējies, trešais vienkārši vēlējies sagatavot dāmām pārsteiguma dāvanu.

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 5. decembra numurā.

  • Lai aplūkotu avīzes "Kurzemes Vārds" digitālo versiju, lūdzu apmeklējiet liepajniekiem.lv pilno versiju!