Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: liepajniekiem.lv

06.12.2018 Netradicionāla tikšanās

Kurzemes nevalstisko organizāciju (NVO) centrs sadarbībā ar Aizputes novada pašvaldību aktīvos aizputniekus 12. decembrī pulksten 15 ielūdz Aizputes novada Tūrisma informācijas un Mūžizglītības centra telpās uz Aizputes NVO ziemas branču jeb nesteidzīgu tikšanos draugu lokā, laikrakstu informē attīstības nodaļas projektu vadītāja Iveta Kļevcova.

Vārds – brančs, kas pirmajā brīdī, iespējams, liekas svešs, ir aizgūts no angļu valodas brunch un tulkojumā nozīmē draugu sanākšanu kopā un našķošanos ar dažādiem gardumiem. NVO ziemas brančs būs neformāla un netradicionāla pieeja aktīvo iedzīvotāju, biedrību un nodibinājumu, neformālo interešu grupu pārstāvju tīklošanai, jaunumu apritei un informācijas saņemšanai par aktualitātēm NVO sektorā kopumā Latvijā, reģionā, novadā, skaidro I. Kļevcova. Pasākumā piedalīsies arī viesi no citām Kurzemes pilsētām, iepazīstinās ar savu biedrību darbu un iedvesmos mājiniekus turpmākajam darbam un izaugsmei.

"Tā būs lieliska iespēja satikt līdzīgi domājošus cilvēkus, aprunāties, apmainīties idejām. Lai pasēdēšana būtu omulīgāka un rastos lielāka kopības sajūta, dalībnieki aicināti ņemt līdzi nelielu groziņu kopīgajam kafijas galdam," piebilst I. Kļevcova un aicina savu dalību pasākumā pieteikt jau laikus elektroniski vai sazinoties ar viņu vai Inesi Siliņu.