Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

06.09.2019 Nīcas skolas autobuss bezceļos nebrauks  (55)

Komentāri (55)

  • 06.09.2019 07:55

    www

    Vai Imant tiešām Jums nav automašīna.

  • 06.09.2019 08:04

    Tizlenis

    Ak, Dies, kur pasaule iet. 10.klasē vīrišķis, nevar 1 km noiet ar gumijas zābakiem. Daaaa, dzīvē šādiem ies gana jautri.

  • 06.09.2019 08:05

    www

    Ja jau tas ir servitudes celjs laij taisa pašvaldība

  • 06.09.2019 08:07

    stropetajs

    mans bērns katru dienu iet uz skolu 400m un pašvaldība neved

  • 06.09.2019 08:17

    Buņģis

    kādreiz gāja 10 km uz skolu bez čīkstēšanas

  • 06.09.2019 08:20

    to www

    palasi tekstu - servitūts NAV pašvaldības, bet gan pašu saimnieku ceļš. Tad jau es arī prasīšsu, lai man koridorā, nu tur pie verandas, pašvaldība remontu taisa, jo bērnamkaut kā no mājas sausām kājām jāiziet.

  • 06.09.2019 08:23

    !!!!!!!!

    Uz Tērbatu arī.

  • 06.09.2019 08:27

    Nu ja

    Nu ja.
    Tikai desas peņčiem pirms vēlēšanām var dalīt.
    Nekas jauns.

  • 06.09.2019 09:04

    Karchers

    Ja vajadzes Edgars ari pa meža stigam iebrauks pakaļ berniem.

  • 06.09.2019 09:21

    acc

    Vai skolnieks ,kurš dzīvo laukos,ir sliktāks par to kurš dzīvo centrā vai pilsētā? Bet tagad ir ak vai ,ak vai.Nevar paiet kājām.Pašlaik tāda sajuta ir visur,dzivojošiem ārpus centra,nav labi,pazūdiet.Ari citos novados.

  • 06.09.2019 09:26

    beka

    Nīcā(centrā) ir bērni, kas arī iet kājām 1km un vairāk, katru dienu un neko, veseli,.smaidīgi, labā fiziskajā formā. Imant - neaudzini ļerpaku, atradis par ko sašust haha

  • 06.09.2019 09:28

    kompromiss

    Jau sarunājuši, ka autobuss tomēr brauks pakaļ zēnam, bet pa to mazais kaplēs šoferim bietes. Godīgi!

  • 06.09.2019 09:38

    ej

    Latvijā taču ceļu ir par daudz,un pēc reformas tos sāks samazināt,Latvijas valdības satiksmes ministra vārdi

  • 06.09.2019 10:23

    Kurmis

    Kur problēma, lai jaunietis dzīvo Nīcas vidusskolas dzīvoklī, tas tādiem mērķiem domāts, kā nekā vidusskolnieks, lai mācās būt patstāvīgs.

  • 06.09.2019 10:49

    Ja tas būtu

    Ja tas būtu Petermaņa kunga mazdēls ,tad risinājums rastos,100%,bet te ..zemnieka mazdels nu ja.Gaidām ar steigu reformu ,apvienos ar Liepāju un visi brauks uz skolām tur,vietējie ķeizari varēs iet pensijā.

  • 06.09.2019 11:02

    Rīdzinieks

    Мans tēvs Latgalē gāja uz skolu 16 km katru dienu ...

  • 06.09.2019 11:06

    Šokētais

    Pilnīgs ārprāts - bērnam jāpaiet 1 kilometrs. Jūs viņam galu dabūt gribat? Nezināt ka mūsdienu bērni nevar iet vairāk par 200m.

  • 06.09.2019 11:33

    Reiz bija

    Kādreiz ar zirgiem brauca, bet nu ir cits laikmets! Pieļauju ka tumšā laikā tur staigāt nav patīkami! Pašvaldībai risinājums jārod, mazāk jābrauc pašiem par iedzīvotāju naudu, bet jādomā par tautu. Vectēvs malacis

  • 06.09.2019 11:43

    traki

    pašvaldība ir tam lai domātu par saviem iedzīvotājiem! lai darītu visu bērnu un cilvēku labā ,jo šie iedzīvotāji jūs iev'wēl. rūpes par bērniem un veciem cilvēkiem parāda kas īsti jūs esat par cilvēkiem.

  • 06.09.2019 11:45

    lielajiem večiem dirsejiem

    kādreiz jauni puiši gāja armijā,vairāk kā puse mūsdienas veču no armijas izlocījas ,un tā ar neaizgaja.Un....līdzību nesaskatat!

500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.