Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ilustratīvs foto

29.10.2019 Pašvaldības policijas priekšnieks aiziet strādāt apsardzē  (26)

Rucavas novada dome izsludinājusi pieteikšanos uz vakanto Pašvaldības policijas priekšnieka amatu. 31. oktobris ir pašreizējā priekšnieka Rolanda Klāsēna pēdējā darbdiena šajā postenī, apstiprina novada domes priekšsēdētājs Jānis Veits.

"Aizeju saistībā ar to, ka atradu citu darbu," "Kurzemes Vārdam" saka R. Klāsēns. Tas būšot darbs apsardzes jomā vadošā amatā Liepājā. Jau iepriekš viņš daudzus gadus esot strādājis apsardzē. "Izskatīju vairākus piedāvājumus, arī tiesībsargājošajās institūcijās, bet izvēlējos apsardzi," pastāsta R. Klāsēns.

"Tuvāk mājām, tuvāk sirdij," J. Veits skaidro Pašvaldības policijas priekšnieka pārcelšanos strādāt Liepājā, jo viņš ir liepājnieks. Par R. Klāsēnu pašvaldības vadītājs varot teikt tikai labu – ļoti atbildīgs un pieredzējis darbinieks.

Pieteikšanās vakancei ir līdz 31. oktobrim. Pretendenti piesakoties, un "būs labi", atzīst J. Veits. Pēcteča kandidātu izvērtēšanā R. Klāsēns nepiedalīšoties.

Pašvaldības policijas priekšniekam Rucavas novada dome garantē bruto atalgojumu 7 eiro stundā, sociālās garantijas un tehnisko nodrošinājumu.