Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Mārtiņš Kalniņš

20.08.2019 Pāvilostā notiks pasākums visai ģimenei "Uguns nakts"  (2)

24.augustā Pāvilostā notiks pasākums visai ģimenei "Uguns nakts", informē Pāvilostas novada tūrisma informācijas centra (TIC) pārstāve Anta Lībiete.

Jau piekto gadu pasākuma ietvaros norisināsies jautrs laivu brauciens – Sakas upes regate "Pāvilostas asaka". Laivošanas maršruts šogad būs aptuveni astoņus kilometrus garš – no Tebras un Durbes upes satekas vietas līdz Tūrisma informācijas centram (TIC).

Pēc laivošanas notiks pulcēšanās pie Pāvilostas novada TIC, lai apbalvotu regates dalībniekus. Liepājas ceļojošais cirks "Beztemata" parūpēsies par atmosfēru un priecēs ar izrādi "Alises piedzīvojumi Brīnumzemē". 

Dienas garumā norisināsies dažādas radošās darbnīcas. Grupa "Santehniķi" parūpēsies par muzikālo noformējumu. 

Pulksten 20 pie kafejnīcas "Āķagals" izskanēs ulmalnieces Samantas Barsukovas koncerts. Pēc koncerta pludmalē visi kopīgi varēs pavadīt saulrietu un iedegt pāvilostnieka Zigmunda Viļņa veidoto uguns skulptūru.

Savukārt pēc pulksten 22 visi interesenti ir aicināti uz zaļumballi Upesmuižas parka estrādē, lai līksmotu Muzikantu saietā ar grupām "Liedags", "Temperments", "Tiešsaiste" un "Kurland".