Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Egons Zīverts

01.11.2019 Priekulē notiks ikgadējais labdarības tirdziņš  (4)

30.novembrī pulksten 11 Priekules Kultūras namā jau sesto reizi norisināsies ikgadējais Adventa Labdarības tirdziņš.

Tirdziņa apmeklētājiem būs iespēja iegādāties pašdarinātus Adventa vainagus, dažādus rokdarbus, apsveikumu kartiņas un svētku suvenīrus, kā arī saimniecībā noderīgas lietas.

Tirdziņa koordinatore Līga Svara stāsta, ka pasākuma laikā darbosies kafejnīca un dažādas radošās darbnīcas ģimenēm un bērniem. Lai radītu gaidāmo svētku sajūtu, apmeklētāji varēs baudīt dzīvo mūziku. 

"Labdarības tirdziņa komanda savā pulkā labprāt sagaidīs ikvienu, kuram ir vēlēšanās palīdzēt. Palīdzēt var jebkurš – gan ar savu darbu, gan pagatavojot Adventa vainagu, svētku suvenīru vai ziedojot kādu citu saimniecībā noderīgu lietu, ko pārdot tirdziņā. Varbūt kādam ir padevusies laba sīpolu vai ābolu raža, esat aicināti tos atnest, lai kuplinātu tirdziņa piedāvājumu," aicina L.Svara.

Tāpat arī uzņēmēji aicināti iesaistīties un ziedot Adventa vainagu pagatavošanai noderīgus dekorus un tirdzniecībai noderīgus produktus. 

Par saziedotajiem līdzekļiem pirmssvētku laikā sadarbībā ar Priekules novada sociālo dienestu iepriecināsim Priekules novada mazturīgās ģimenes un seniorus, kuriem svētku laikā nepieciešams atbalsts.

Labdarības tirdziņš top tikai pateicoties ziedojumiem, brīvprātīgo darbam un pilnīgi visi iegūtie līdzekļi nonāk mērķa izpildīšanai.