Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Nīcas vidusskolas 9. klase šogad pasniegusi skolai šādu oriģinālu dāvanu. "Koka statīvs ir skaistāks nekā metāla," atzīst skolotājs Aivis Karzons.
Foto: Egons Zīverts

27.06.2019 Pulksteņa vai albuma vietā

Gan skolēni, gan sportot mīļotāji velosipēdus pie Nīcas vidusskolas tagad var novietot arī ekoturētājā. To pašrocīgi izgatavojuši un savai skolai dāvanā atstājuši 9. klases absolventi kopā ar klases audzinātāju Aivi Karzonu.

Riteņbraucēju uz skolu Nīcā esot daudz, velokomandā vien divdesmit cilvēku, stāsta sporta skolotājs. Metāla velostatīvu pie skolas ir diezgan, taču jaunie bez darba nepaliks. "Turpat blakus laukumā bieži spēlē volejbolu, bet riteņi mētājas pa bērnu laukumu. Nu tā vairs nebūs jādara. Blakus ir arī zaļā klase. Uz šī velostatīva var apsēsties kā uz soliņa," saka A. Karzons. "Eko šajos laikos ir stilīgi."

Skolotājs pastāsta, ka gribējuši atstāt skolai citādu dāvanu – ne ierasto pulksteni, grāmatu vai albumu. "Esam riteņbraucēji, un uz veloturētāja attēloti arī citi sporta veidi, ar ko nodarbojamies," par savu klasi saka A. Karzons. Darbā iesaistījušies visi skolēni, kas zīmēja un lakoja. Materiālu statīvam palīdzēja sagatavot vecāki.