Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: ekrānuzņēmums no rekurzeme.lv

04.02.2019 Rāvas skolai beidzot pieteicies pircējs  (7)

Durbes novada dome ilgu laiku cīnījās ar pašvaldībai piederošā īpašuma "Rāvas skola" pārdošanu izsolēs, sākot no 2018. gada 15. maija. Rāvas pamatskola tika slēgta jau 2012. gadā, no tā laika telpas stāvēja tukšas. "Beidzot skolai uzradies pircējs," laikrakstam atklāj Durbes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Radzevičs.

Pirmajā šī gada Durbes novada domes sēdē, kas notika 31. janvārī, tika lemts jautājums par vairāku nekustamo īpašumu izsoles rezultātiem, tajā skaitā par Rāvas skolu. Vēlmi šo īpašumu iegādāties izteikusi Cīravas zemnieku saimniecība "Skuiras". Pārdošanas cena ir 32 000 eiro. "Tagad, kad par cenu esam vienojušies, sūtīsim lēmumu potenciālajam pircējam, kuram tad ir jāslēdz līgums par samaksu. Saskaņā ar nolikumu viņam ir tiesības lūgt iespēju šo summu nomaksāt piecu gadu laikā, bet, protams, var nomaksāt arī agrāk. Kamēr pilna summa nav nomaksāta, šī persona neskaitās pilntiesīgs īpašnieks," skaidro A. Radzevičs.

Nekustamais īpašums "Rāvas skola" Rāvā Dunalkas pagastā sastāv no zemes 4 hektāru platībā, ķieģeļu mūra ēkas un šķūņa. Izsoles sākumcena bija nepilni 52 tūkstoši eiro.

Domes sēdē tika lemta izsoles rezultātu apstiprināšana arī trīs citiem īpašumiem – "Līgutiem – 1" – 6, īpašumam Raiņa ielā 21–2, kā arī bijušajām Vecpils bērnudārza "Pasaciņa" telpām. Par "Pasaciņu", kuras pārdošanas cena ir 2000 eiro, interesi izrādījis durbenieks Ainars Reņģe.