Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepajniekiem.lv

10.10.2017 Rosina apceļot Kurzemes skaistākās vietas  (1)

Latvijas Investīciju attīstības aģentūra (LIAA) izveidojusi videoklipu, aicinot apceļot Kurzemes skaistākās vietas. Tajā redzama arī Liepājas apkārtne.

Kurzemei veltītais videoklips tapis LIAA Tūrisma departamenta rīkotās ekspedīcijas laikā. Materiālu veidojis pašmāju filmu studijas "Eaglewood Films" režisors Arvīds Barānovs. Kurzemi apceļoja un fotomirkļos iemūžināja arī vairāki Latvijā zināmi instagram fotogrāfi un LIAA Tūrisma departamenta komanda.

Ekspedīcija "#InstatripLV" tika rīkota, lai atklātu Kurzemes reģionu visā tā daudzveidībā un iedvesmotu ceļotājus apskatīt gan kultūrvēsturiskus objektus, gan mazāk zināmas dabas vērtības. Videoklipā ietverts arī Dienvidkurzemes skaistums – Strantes stāvkrasts Sakas pagastā, Pāvilostas pilsētas senatnīgā apbūve, savvaļas dzīvnieki Papes dabas parkā. Savukārt Liepāja klipā iedvesmo ar Karostas apkaimi – Baltijas jūras apskalotajiem Ziemeļu fortiem un Ziemeļu molu.

"Zivju kūpināšana Pāvilostā bija īpaša. To filmējot, centos piešķirt garšu arī video. Šis reģions tiešām piemērots baudītājiem – tiem, kas fokusējas uz kvalitāti, ne kvantitāti," teic A. Barānovs.

Videoklipu var noskatīties interneta vietnē eaglewoodfilms.com.