Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs

20.12.2018 Sanāksme Durbē izvēršas par apspriedi trijatā  (4)

Šīs nedēļas sākumā Durbes novada domē notika sanāksme, uz kuru bija aicināti Durbes novada lauksaimniecības produkcijas ražotāji, uzņēmēji un citi interesenti. "Uz apspriedi ieradās trīs cilvēki – bijušais deputāts Edgars Putra un vēl viena ģimene," par rīkoto tikšanos stāsta Durbes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andrejs Radzevičs.

Galvenais apspriedes mērķis bija uzklausīt priekšlikumus un noteikt prioritāros pašvaldības grants ceļus, kurus varētu pārbūvēt, izmantojot valsts un Eiropas Savienības atbalstu.

"Ģimene, kas bija ieradusies no Padones, izteica lūgumu sakārtot kādu lauku ceļu. Šī ceļa posma uzlabošana jau bija iekļauta pašvaldības plānā, te gan nav runa par ceļa seguma nomaiņu, bet par demontāžu un remontu," stāsta A. Radzevičš. Rakstiski esot saņemts vēl kāds priekšlikums, kurā lūgts noasfaltēt ceļa posmu Lieģos pie "Līvānu" mājām. Domes priekšsēdētāja vietnieks te paskaidro, ka šobrīd tas nav iespējams, jo projekts ietver prioritāros grants seguma ceļus un šīs programmas līdzekļus nevar izmantot ceļa asfaltēšanai.

Par to, kādēļ sanāksmi apmeklēja tikai trīs cilvēki, A. Radzevičam grūti ko pateikt. Viņaprāt, tas varētu būt tāpēc, ka galvenie ceļi ar lielāko noslodzi, ko intensīvi izmanto uzņēmēji, jau ir iekļauti šajā programmā. "Svarīgākos ceļus apzinājām laikus, turklāt liela daļa no posmiem, kuriem bija nepieciešams remonts, jau savesti kārtībā. Es domāju, ka interese būtu daudz lielāka, ja varētu mainīt pašreizējo ceļa segumu uz asfaltu, bet tas šajā programmā nav iekļauts," skaidro A. Radzevičs. Viņš piebilst, ka vēl līdz 2019. gada 3. janvārim iedzīvotāji un uzņēmēji var iesniegt savus priekšlikumus elektroniski vai arī vērsties Durbes novada domē.