Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: liepajniekiem.lv

28.06.2019 Skries pusmaratonu un pilnveidos sevi

Vaiņodes novada domes ikgadējā projektu konkursā "Darīsim paši 2019" bija saņemti pieci pieteikumi, tie visi arī apstiprināti domes sēdē un saņems prasīto maksimālo finansējumu. "Nebijusi ideja ir pusmaratona organizēšana, ko uzņēmušies aktīvi cilvēki," konkursa rezultātus komentē Vaiņodes novada domes projektu vadītājs Oskars Zvejs.

Iedzīvotāju grupa "Vaiņodes novada pusmaratons", kuru vada Kaspars Kirpičenoks, rīkos sacensības ar dažādām distancēm, dažādām vecuma grupām un fiziskajai sagatavotībai. Projektā "Veselībai un skaistumam", kuru īstenos iedzīvotāju grupa "Mēs esam tā vērtas", notiks praktisku lekciju cikls par sevis pilnveidošanu. Iedzīvotāju grupa "Pēdu deldētāji", uzsākot jauno mācību gadu Vaiņodes vidusskolā, rīkos tradicionālo adaptācijas dienu ar dažādām aktivitātēm un atrakcijām. Novadpētniece Ruta Barute ar domubiedriem projektā "Reiz bija… ir un būs" apkopos un prezentēs vēsturiskos materiālus par godu 780 gadiem, kopš pirmo reizi rakstos minēta Embūte. Iedzīvotāju grupa "Atbalsts bērniem" atjaunos futbola laukumu Kalna ielā.

Tā kā kavējās šī gada valsts budžeta pieņemšana, arī pašvaldības budžetu apstiprināja vēlāk nekā parasti. Šī iemesla dēļ vietējo projektu konkursam bija noteikts īss pieteikšanās termiņš – divas nedēļas. Kopējais finansējuma apjoms ir 3500 eiro, vienam projektam maksimāli pieejamā summa ir 700 eiro.