Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Egons Zīverts

14.01.2019 Uzņēmēji par jaunāko

Durbes kultūras namā 16. janvārī plānota uzņēmēju diskusija, uz kuru aicināti ne tikai Durbes novada uzņēmēji, bet arī citi interesenti, kuriem aktuāla informācija par jaunumiem uzņēmējdarbībā.

"Principā šī ir Durbes novada domes priekšsēdētāja Ojāra Petrēvica iniciatīva – organizēt uzņēmēju diskusiju. Viņš vēlējās uzklausīt vietējos uzņēmējus, lai izprastu to, kāda ir šī brīža situācija un kas vēl ir nepieciešams, lai Durbes uzņēmēji varētu attīstīties tālāk. Iespējams, nepieciešama kāda palīdzība no pašvaldības, vai ir kādas citas neskaidrības," diskusijas mērķi atklāj Liepājas nodaļas Lauku attīstības un zivsaimniecības attīstības konsultante Durbē Aiva Kasparoviča.

Apspriedē piedalīsies Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas nodaļas pārstāvis, kurš informēs klātesošos par Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra piedāvātajām un plānotajām aktivitātēm tuvākajā laikā, stāsta A. Kasparoviča. "Tā kā tuvojās iesniegšanas termiņš līderprojektiem, tad arī par šīm aktualitātēm tiks runāts, apmeklētāji tiks iepazīstināti ar jaunākajām tendencēm Liepājas rajona partnerības darbībā un tās plānotajām projekta aktivitātēm, tomēr tā galvenā domā ir veicināt sadarbību pašvaldības un uzņēmēju starpā, jo kādu laiku nekas tāds nav bijis. Vieni uzņēmēji sūdzas, ka nezina, ko citi dara, lai gan tur pat vien atrodas. Tāpēc ceram, ka izdosies tāda neformāla diskusija, kurā izrunāsim visu aktuālo. Un izskatās, ka cilvēkus tas patiešām interesē, jo jau ir pieteikušies 15 – 20 interesenti," paskaidro Lauku attīstības konsultante un piebilst, ka tā ir lieliska iespēja tikties klātienē, uzzināt ko jaunu un apspriest iespējamos sadarbības veidus.

Tikšanās sākums pulksten 11. Dalībniekiem iepriekš jāpiesakās pie A. Kasparovičas.