Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs
Foto: Ruslans Šuļga

09.10.2019 Vaiņodes Mūzikas skolu vada Gunita Riežniece  (3)

Ar 1.oktobri Vaiņodes Mūzikas skolas direktora amatu ieņem Gunita Riežniece, "Kurzemes Vārdu" informēja Vaiņodes novada domes Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētāja Iveta Mame. G. Riežniece bija vienīgā pretendente konkursā uz šo vakanci.

Jau rakstījām, ka līdzšinējā direktore Miranda Ulberte dodas pensijā pēc vairāk nekā 20 Vaiņodes Mūzikas skolā nostrādātiem gadiem, septiņpadsmit no kuriem aizvadīti direktores amatā.

"Konkursā pieteicās tikai viens pretendents, kas atbilda visām prasībām un tika apstiprināts arī Kultūras ministrijā," pastāstīja I. Mame.

G. Riežniece atzīmēja, ka viņai ir attiecīga pieredze, jo gadu nostrādājusi par direktori Nīgrandes Mūzikas skolā.

"Gribēju tuvāk mājām, jo iepriekš 14 gadus strādāju Vaiņodē," viņa teica. G. Riežniece nu jau slēgtajā Vaiņodes internātpamatskolā bija direktora vietniece izglītības jomā. J

aunajā amatā esot jāturpina darbs ar profesionālās ievirzes programmām un jāsagatavojas skolas akreditācijai, kas notiks nākamā gada pavasarī.

"Akreditācijai būsim gatavi, viss līdz šim ir darīts ļoti labi. Paldies par to iepriekšējai direktorei, jo skola ir sakārtota un skaisti izremontēta," atzina G. Riežniece.

Pagājušā gada pavasarī Vaiņodes novada dome apstiprināja G. Riežnieci kultūras darba organizatora amatā. Taču pēc trīs mēnešu pārbaudes laika pašvaldība darba attiecības ar viņu neturpināja.

"Komunikācijas problēmas ar kolēģiem," tā 2018. gada jūlijā atbrīvošanas iemeslu skaidroja novada domes priekšsēdētāja vietnieks Oļegs Jurjevs.